top of page

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company.

СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Без якісного прориву у сфері конституційного і державного будівництва неможливо досягти ефективної діяльності держави із захисту прав та інтересів своїх громадян.

 

Реформа повинна забезпечити баланс інтересів споживачів, господарюючих суб’єктів та держави в процесі прийняття рішень регуляторними органами.

Ситуація у судово-правовій сфері повинна змінюватися негайно. Ми виведемо суд з-під політичних, адміністративних, корупційних впливів, зробимо його чесним, прозорим, зрозумілим, доступним. Наша мета – створити умови для утвердження верховенства права в державі та забезпечення кожному права на швидкий та справедливий судовий розгляд у незалежному та неупередженому суді.

12 НАПРЯМКІВ УКРАЇНСЬКОГО ПРОРИВУ

СУДОВО-ПРАВОВИЙ ПРОРИВ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОРИВ
АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Кожна людина в Україні має право на отримання чесної, відкритої інформації про події, що відбуваються у суспільстві, а також про діяльність органів державної влади. Метою інформаційного прориву є забезпечення вільного та якісного обміну інформацією поміж громадянами України, представниками різних соціальних, регіональних та вікових груп, а також поміж Україною та світом. Це є ключовим для розвитку країни на засадах демократії, ефективного управління, громадського контролю над владою. Інформаційна конкурентоспроможність країни є життєво важливою для її загальної дієздатності.

Рівень корупції досяг своєї найвищої точки. Корупція згідно з анкетними опитуваннями присутня у всіх органах державної влади. Майже усі законодавчі нормативно-правові акти економічного характеру породжують розвиток тіньових схем та новий виток корупції.

 

Корупція є головною загрозою соціально-економічного розвитку суспільства. Корупція є не тільки головною причиною бідності країни, але й перешкодою для її подолання. Врешті-решт корупція може загрожувати існуванню самої нації.

ДЕМОГРАФІЧНИЙ ПРОРИВ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОРИВ

За останні 15 років Україна переживає період серйозної демографічної кризи. Зараз наша держава посідає одне з останніх місць у світі за рівнем народжуваності, і водночас – має найвищі (після країн Центральної Африки) індекси смертності на 1000 населення. Свідченням низької якості медичного обслуговування є також низькі показники тривалості життя населення України та високі показники дитячої смертності (10,7 померлих немовлят на 1000 народжених; цей показник більш, ніж удвічі вищий за аналогічний по країнах ЄС).

 

Якщо ситуація не зміниться найближчим часом, демографічна криза може призвести до суттєвого зменшення працездатного населення, як наслідок – брак трудових ресурсів та глибока економічна криза. Одним із головних пріоритетів держави у сфері сімейної та демографічної політики має стати подолання демографічної кризи, досягнення сталого демографічного розвитку.

Найбільш ефективною сьогодні вважається економіка, в якій основним виробничим ресурсом стають знання та інформація, розвинене інформаційне суспільство, тобто «економіка, що базується на знаннях» (knowledge-based economy). Саме знання у такому суспільстві безпосередньо виходять на ринок товарів і послуг, виступаючи в якості технологій для виробництва матеріальних товарів і послуг, для задоволення потреб споживача в інтелектуальному та фізичному розвитку.

 

Якщо джерелом конкурентних переваг будь-якої країни в «старій» економіці були доступ до сировини, зручні транспортні маршрути, місткий споживчий ринок, дешева робоча сила, то в «новій» економіці чинниками успіху країн є динамічний розвиток інновацій та підприємництва, розвинена інфраструктура інформації та розповсюдження знань (інтернет, бази даних, телекомунікації), сучасні та динамічні освіта та наука.

ТРАНЗИТНИЙ ПРОРИВ
ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ПРОРИВ

Головною метою транзитного прориву є максимально ефективне використання географічного положення України і створення сучасної конкурентноздатної транспортної галузі країни.

 

Транзитний потенціал України використовується далеко не повністю. Технологічні потужності національної транспортної системи дають можливість щороку перевозити залізницями, внутрішнім водним та автомобільним транспортом і переробляти в портах понад 60-70 млн. тонн та доставляти трубопровідним транспортом близько 200 млн. тонн транзитних вантажів. Але наявний транзитний потенціал України використовується лише на 70%, а на транспорті загального користування (без трубопроводів) — лише на 50 відсотків. Частина транзитних потоків оминає Україну.

Результати міжнародних порівнянь у розрізі широкого спектру економічних характеристик дає можливість оцінити „несприятливе” середовище для праці та проживання людей в Україні. Це є чинником масштабного відтоку трудових ресурсів з України у привабливіші регіони. Отже, Україна на цей час є країною, яка оцінюється як несприятлива, ані для бізнесу, ані для найманих працівників, ані для життя всіх інших членів суспільства.

 

Мета підприємницького прориву – розвиток приватного сектору економіки, як одного з основних факторів економічного росту й досягнення конкурентоспроможності, збільшення зайнятості, істотне зростання кількості робочих місць й створення умов для самореалізації економічно активних громадян.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ПРОРИВ
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОРИВ

Енергобезпека та енергоефективність залежать від забезпечення країни власними енергоресурсами, адекватності і ефективності енергетичної інфраструктури, зниження вартості електроенергії для виробничих потреб та енергоємності ВВП.

 

У порівнянні з іншими країнами рівень енерговикористання споживчим сектором, сільським господарством і бюджетною сферою в Україні є відносно низьким. У той же час у країні функціонує вкрай енергоємна промисловість, що обумовлено використанням застарілого енергоємного обладнання й високим рівнем споживання вуглецевих енергоносіїв у таких галузях як металургія, хімічна промисловість, важке машинобудування.

Цілями інвестиційного прориву є зростання інвестицій й експорту, ріст конкурентоспроможності, збільшення зайнятості й добробуту громадян, забезпечення макроекономічної стабільності. Для досягнення інвестиційного прориву необхідно вдосконалювати законодавство й регуляторну політику, подолати корупції, створити умови для залучення іноземних інвестицій.

 

В українській економіці протягом останнього десятиліття фактично відбувається перерозподіл національного багатства на користь олігархів. Ситуація в країні вимагає рішучих дій у наведенні ладу, створенні умов розвитку, побудови захищеного майбутнього для кожного громадянина України.

БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ
АГРАРНИЙ ПРОРИВ

Однією з важливих стратегічних ліній Програми стратегічного розвитку України має стати «Аграрний прорив». Розвиток агропромислового комплексу в майбутньому включатиме такі цілі, як підвищення конкурентоспроможності продукції АПК і рибальства на внутрішньому і зовнішньому ринках, забезпечення населення країни якісними вітчизняними продовольчими товарами, стійкий розвиток сільських територій, забезпечення зайнятості і підвищення якості життя сільського населення, збереження і відтворення природних ресурсів, що використовуються сільським господарством і рибальством.

 

 

 

Будівельна галузь України на цей час демонструє збільшення обсягів виробництва й інвестицій, однак негативні тенденції у галузі продовжують посилюватися.  Але зростання цін на житло стає неконтрольованим. Вважається, що в нормальному становищі справ заробітна плата однієї людини повинна бути на рівні не менше вартості 1 кв. метра площі або 12 кв. у рік.

 

Основною метою будівельного прориву є забезпечення населення якісним і доступним житлом. Основними напрямками будівельного прориву будуть заходи в будівельній галузі і реформування житлово-комунального господарства.

Український Прорив

bottom of page